Paweł Beręsewicz - Spotkania
PAWEŁ BERĘSEWICZ










Paweł Beręsewicz - Spotkania autorskie * Kontakt z Agencją Autorską "AUTOGRAF" w sprawie spotkań autorskich

* Kontakt z autorem

Spotkania autorskie - archiwum:


17.01.2017
Warszawa, SP 53, ul. Rudzka

16.01.2017
Warszawa, SP 110, ul. Bohaterów

11.01.2017
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 24 STO, ul. Powstańców Śląskich

16.12.2016
Mińsk Mazowiecki, SP 1

07.12.2016
Łódź, SP 114

24.11.2016
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 9 STO

23.11.2016
Lesiów, SP

23.11.2016
Kozłów, SP

21.11.2016
Ustanów, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika

16.11.2016
Chrzęsne, Pałac w Chrzęsnem, Literackie Serce Mazowsza

09.11.2016
Jonkowo, SP

09.11.2016
Kiwity, GBP

08.11.2016
Działdowo, MBP

08.11.2016
Nowy Dwór, SP 5

07.11.2016
Nasielsk, SP

07.11.2016
Nasielsk, MGBP

28.10.2016
Biały Kościół, SP

28.10.2016
Bolechowice, SP

27.10.2016
Dąbrowa Górnicza, MBP, filia nr 3

27.10.2016
Dąbrowa Górnicza, MBP, Biblioteka Główna

26.10.2016
Czechowice-Dziedzice, SP 4

26.10.2016
Czechowice-Dziedzice, MBP, filia nr 6 Ligota-Burzej

25.10.2016
Czechowice-Dziedzice, SP 1

19.10.2016
Tuliszków, SP

19.10.2016
Malanów, GBP

19.10.2016
Kowale Pańskie, SP

18.10.2016
Paprotnia, SP

18.10.2016
Konin, MBP, filia Gosławice-Zamek

13.10.2016
Lutynia Dolna, Polska Szkoła Podstawowa

13.10.2016
Karwina Frysztat, Polska Szkoła Podstawowa

12.10.2016
Hawierzów Błędowice, Polska Szkoła Podstawowa

12.10.2016
Sucha Górna, Polska Szkoła Podstawowa

11.10.2016
Czeski Cieszyn, Gimnazjum Polskie

11.10.2016
Czeski Cieszyn, Polska Szkoła Podstawowa

11.10.2016
Wędrynia, Polska Szkoła Podstawowa

06.10.2016
Czerwona Woda, filia biblioteczna

05.10.2016
Dzierżoniów, MPBP, filia przy ul. Sikorskiego

04.10.2016
Kłodzko, PiMBP, Filia dla Dzieci

04.10.2016
Śreniawka Średnia, SP

04.10.2016
Ludwikowice Kłodzkie, BG

28.09.2016
Nowa Sarzyna, MiGBP

28.09.2016
Rzeszów, WiMBP, filia nr 16

27.09.2016
Jasło, MBP

27.09.2016
Rzeszów, WiMBP, filia nr 6

25.09.2016
Lida, Szkoła parafialna

25.09.2016
Lida, Szkoła niedzielna w Domu Polskim

24.09.2016
Wołkowysk, Szkoła Polska

23.09.2016
Grodno, Szkoła Polskiej Macierzy Szkolnej

21.09.2016
Międzyrzecz, BP

21.09.2016
Bukowiec, SP

20.09.2016
Szczecin, MBP, Filia biblioteczna nr 54 ProMedia

20.09.2016
Goleniów, MiPBP

19.09.2016
Police, BP, Filia Nova

09.09.2016
Korfantów, MiGBP

09.09.2016
Ozimek, MiGBP

08.09.2016
Wołczyn, MiGBP

08.09.2016
Opole, Biblioteka Austiacka

07.09.2016
Olesno, BP

07.09.2016
Praszka, MiGBP

06.09.2016
Krapkowice, MiGBP

06.09.2016
Gogolin, GBP

05.09.2016
Reńska Wieś, GBP

05.09.2016
Żyrowa, SP

13.07.2016
Koszalin, BP, Nadmorskie Lato z Ojczystym

11.07.2016
Kołobrzeg, Regionalne Centrum Kultury, Nadmorskie Lato z Ojczystym

14.06.2016
Jeżów, SP

10.06.2016
Bolków, BP

10.06.2016
Świebodzice, SP 3

10.06.2016
Wałbrzych, Biblioteka pod Atlantami

09.06.2016
Legnica, BP

09.06.2016
Legnickie Pole, GOK

09.06.2016
Wądroże Wielkie, SP

06.06.2016
Warszawa, SP 211

03.06.2016
Wrzosowa, BP

03.06.2016
Tarnowskie Góry, MBP

02.06.2016
Zawiercie, Księgarnia Edukacyjna

02.06.2016
Rędziny, GOK

01.06.2016
Wrocław, Barbara, Festiwal Literatury dla Dzieci

31.05.2016
Okuniew, SP

31.05.2016
Halinów, SP

30.05.2016
Piastów, SP

25.05.2016
Siedlce, Muzeum Regionalne

25.05.2016
Siedlce, Mazowiecki Szpital Wojewódzki

24.05.2016
Teresin, SP

23.05.2016
Konstancin, American School

23.05.2016
Leszno k. Błonia, SP

20.05.2016
Olszyny, filia biblioteczna

20.05.2016
Woźnice, filia biblioteczna

19.05.2016
Gdańsk, WiMBP, Biblioteka Kokoszki

19.05.2016
Gdańsk, WiMBP, filia nr 25

18.05.2016
Korzybie, SP

18.05.2016
Miastko, BP

18.05.2016
Koczała, BP

17.05.2016
Kobylnica, SP

17.05.2016
Warszkowo, SP

16.05.2016
Siemianice, SP

16.05.2016
Objazda, SP

16.05.2016
Główczyce, SP

13.05.2016
Gdańsk, Instytut Kultury Miejskiej, Festiwal Literatury dla Dzieci

13.05.2016
Pelplin, MBP

12.05.2016
Iłowo Osada, GBP

12.05.2016
Lidzbark Welski, MGBP

11.05.2016
Rybno, SP

11.05.2016
Ruszkowo, filia biblioteczna

11.05.2016
Płośnica, GBP

10.05.2016
Dębowa Góra k. Skierniewic, GBP

10.05.2016
Grodzisk, BP

09.05.2016
Kąty, SP

09.05.2016
Kołbiel, SP

06.05.2016
Dworszowice Pakoszowe, SP

06.05.2016
Wiaderno, BP

06.05.2016
Zawada, GBP

05.05.2016
Dąbrowice, SP

05.05.2016
Słomków, SP

05.05.2016
Maków, SP

04.05.2016
Kowiesy, SP

04.05.2016
Bielawy, GBP

29.04.2016
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 59, ul. Radzymińska

28.04.2016
Budzyń, GOK

28.04.2016
Wyszyny, Wiejski Dom Kultury

27.04.2016
Śnieciska, SP

26.04.2016
Sokolniki k. Wieruszowa, GBP

22.04.2016
Rożnowice, SP

22.04.2016
Skołyszyn, Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa

21.04.2016
Nosówka, SP

21.04.2016
Przemyśl, BP

14.04.2016
Widoma, SP

14.04.2016
Korzkiew, SP

13.04.2016
Jerzmanowice, PiGBP

13.04.2016
Andrychów, MBP

12.04.2016
Mietniów, SP

12.04.2016
Niepołomice, BP

11.04.2016
Mielec, MBP

06.04.2016
Konstancin, ZS nr 2

04.04.2016
Opole, MBP, filia nr 17

04.04.2016
Opole, MBP, Biblioteka Centralna

21.03.2016
Olsztyn, Biblioteka ABECADŁO

15.03.2016
Łady, SP

14.03.2016
Nowy Dwórk, SP 7

24.02.2016
Grodzisk Mazowiecki, SP 2

15.02.2016
Góra Kalwaria, GBP

20.01.2016
Książenice, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci

11.12.2015
Zagórów, BP

11.12.2015
Turek, SP 1

10.12.2015
Krotoszyn, BP

10.12.2015
Borek Wielkopolski, MGBP

09.12.2015
Kórnik-Bnin, filia biblioteczna

09.12.2015
Kórnik, BP

04.12.2015
Koronowo, MBP

04.12.2015
Elbląg, SP 21

03.12.2015
Trąbki Wielkie, SP

03.12.2015
Gdańsk, WMBP, filia nr 6

02.12.2015
Sycewice, filia biblioteczna

02.12.2015
Barcino, filia biblioteczna

01.12.2015
Tczew, MBP, filia nr 9

01.12.2015
Pelplin, Biblioteka Miejska

24.11.2015
Rogów, SP

13.11.2015
Katowice, Biblioteka Śląska

12.11.2015
Zator, Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia

06.11.2015
Śleskin koło Nakła, SP

05.11.2015
Złotów, MBP

05.11.2015
Zakrzewo, Biblioteka

04.10.2015
Kamień Krajeński, MGBP

03.10.2015
Darłowo, SP

26.10.2015
Rusiec, SP

21.10.2015
Pacyna, Gimnazjum

15.10.2015
Warszawa, Szkola Specjalna na ul. Różanej

10.10.2015
Namysłów, Uniwersytet Dziecięcy

09.10.2015
Kraków, Szkoła Podstawowa przy Katolickim Centrum Edukacyjnym Caritas Archidiecezji Krakowskiej

09.10.2015
Czułów, SP

08.10.2015
Jasło, MBP, Klub Czytających Rodzin

08.10.2015
Rzeszów, Biblioteka, ul. Dąbrowskiego

07.10.2015
Tomaszów Lubelski, SP 3

06.10.2015
Kolbuszowa, MPBP, Klub Czytających Rodzin

03.10.2015
Warszawa, Gimnazjum nr 124

22.09.2015
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XVIII, ul. Górska

22.09.2015
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr LIV, ul. Ludowa

21.09.2015
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXX, ul. Melsztyńska

17.09.2015
Mińsk Mazowiecki, MBP

15.06.2015
Stare Babice, SP

12.06.2015
Stare Miasto, BP

12.06.2015
Rzgów, BP

11.06.2015
Poznań, Osiedlowy Dom Kultury Bajka

11.06.2015
Poznań, SP 34

10.06.2015
Szczerców, BP

26.05.2015
Czernichów, SP

26.05.2015
Kraków, SP 93

22.05.2015
Brudzeń Duży , GBP

22.05.2015
Płock, Książnica Płocka, filia nr 12

21.05.2015
Płock, Książnica Płocka, filia nr 3

20.05.2015
Przasnysz, MBP

15.05.2015
Bytom Odrzański, BP

15.05.2015
Zielona Góra, WiMBP, filia nr 8

14.05.2015
Zielona Góra, WiMBP, Oddział dla Dzieci

14.05.2015
Wschowa, BP

14.05.2015
Brzeźnica, BP

13.05.2015
Nowa Sól, SP 3

13.05.2015
Brzeg Głogowski, SP

13.05.2015
Jerzmanowa, GBP

12.05.2015
Poznań, Szkoła Łejery

12.05.2015
Tarnowo Podgórne, GBP

11.05.2015
Oborniki, BPMiG

11.05.2015
Skoki, BP

11.05.2015
Rogoźno, BP

08.05.2015
Rawa Mazowiecka, MBP

08.05.2015
Komorniki, SP

08.05.2015
Łowicz, Biblioteka Powiatowa

07.05.2015
Krośniewice, Biblioteka Publiczna, Oddział dla Dzieci i Młodzieży

07.05.2015
Witonia, SP

07.05.2015
Sieradz, MBP, filia nr 3

06.05.2015
Grójec, MGBP

30.04.2015
Puławy, BM, filia nr 7

30.04.2015
Puławy, BM, filia nr 5

29.04.2015
Puławy, BM, filia nr 4

28.04.2015
Warszawa, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących im. dr Zofii Galewskiej nr 8

27.04.2015
Józefów, SP 1

25.04.2015
Warszawa, Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Mentis

24.04.2015
Libusza, Dom Strażaka

23.04.2015
Zaklików, GOK

23.04.2015
Pysznica, GBP

22.04.2015
Lublin, SP 30

10.04.2015
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr LIV, ul. Ludowa

26.03.2015
Dęblin, SP 4

26.03.2015
Opole Lub, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

26.03.2015
Poniatowa, MGBP

24.03.2015
Łódź, SP 142

17.03.2015
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXX przy ul. Melsztyńskiej

16.03.2015
Nowe Iganie, SP

16.03.2015
Stok Lacki, BP

16.03.2015
Białki, SP

11.03.2015
Toruń, Książnica Kopernikańska, filia nr 7

11.03.2015
Dębowa Łąka, GBP

10.03.2015
Włocławek, MBP, filia nr 6

05.03.2015
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr III przy ul. Tuchlińskiej

17.02.2015
Warszawa, SP 16

08.12.2014
Warszawa, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Inspiracja

05.12.2014
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 26 na Bielanach

01.12.2014
Warszawa, Mediateka, ul Szegedyńska

26-28.11.2014
Löcknitz, Przedszkole, festiwal Polenmarkt

26-28.11.2014
Ückermünde, Dom Kultury, festiwal Polenmarkt

26-28.11.2014
Greifswald, Biblioteka Miejska, festiwal Polenmarkt

19.11.2014
Warszawa, Klub Wojskowy Warszawa Wesoła

17.11.2014
Kutno, MiBP

14.11.2014
Boże, SP

14.11.2014
Bobrek, SP

13.11.2014
Łowicz, ZS nr 7

13.11.2014
Kocierzew Południowy, GBP

07.11.2014
Łowicz, ZS nr 7

07.11.2014
Nieborów, GBP

07.11.2014
Bolimów, BP

06.11.2014
Młociny, SSP 13

05.11.2014
Łomianki, BP

05.11.2014
Łomianki, SP 1

29.10.2014
Konin, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa

28.10.2014
Warszawa, SP 298

24.10.2014
Rzeszów, WiMBP, Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Słowackiego

23.10.2014
Torki, filia GBP

22.10.2014
Żdanów, filia biblioteczna

21.10.2014
Janów Lubelski, MiPBP

21.10.2014
Piaski, MBP

17.10.2014
Żory, Oddział dla Dzieci MBP

15.10.2014
Gnojnik, Polska Szkoła Podstawowa

15.10.2014
Czeski Cieszyn, Polska Szkoła Podstawowa

14.10.2014
Milików, Polska Szkoła Podstawowa

14.10.2014
Gródek, Polska Szkoła Podstawowa

14.10.2014
Sibica, Polska Szkoła Podstawowa

11.10.2014
Dublin, Szkolny Punkt Konsultacyjny przy ambasadzie RP

08.10.2014
Siedlce, SP 4

03.10.2014
Chotków, SP

03.10.2014
Zawada, GBP

30.09.-02.10.2014
Drezno, Biblioteka Miejska i filie

29.09.2014
Nowa Sól, MBP

29.09.2014
Zielona Góra, WiMBP, filia nr 5

26.09.2014
Prószków, MiGBP

26.09.2014
Siołkowice, BP

25.09.2014
Kamiennik, BP

25.09.2014
Kałków, BP

24.09.2014
Walce, GBP

24.09.2014
Baborów, GBP

23.09.2014
Jakubowice, filia biblioteczna

23.09.2014
Zdzieszowice, MiGBP

22.09.2014
Świerklaniec, GBP

19.09.2014
Gdańsk, Biblioteka Kokoszki

19.09.2014
Sulęczyno, Gminna Biblioteka Publiczna

18.09.2014
Wejherowo, Miejska Biblioteka Publiczna

18.09.2014
Słupsk, Miejska Biblioteka Publiczna, Oddział dla Dzieci i Młodzieży

17.09.2014
Krosno, Krośnieńska Biblioteka Publiczna, filia nr 4

16.09.2014
Zabratówka, BP

16.09.2014
Bukowiec, SP

21.07.2014
Warszawa, biblioteka na ul. Ząbkowskiej

17.06.2014
Bydgoszcz, Święto Wolnych Książek

13.06.2014
Warszawa – Targówek, Biblioteka Dziecięca nr 40

10.06.2014
Mszczonów, MBP

06.06.2014
Brzeg Dolny, MGBP

06.06.2014
Wisznia Mała, Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

05.06.2014
Oleśnica, Oleśnicka Biblioteka Publiczna

05.06.2014
Oleśnica, SP 6

05.06.2014
Długołęka/Borowa, BP

04.06.2014
Świnice Warckie, GBP

04.06.2014
Konstantynów Łódzki, MBP

03.06.2014
Łódź, MBP, filia nr 9 dla dzieci

03.06.2014
Wiaderno, GBP

31.05.2014
Sadlinki, SP

30.05.2014
Toruń, Społeczna Szkoła Podstawowa Edukacja

30.05.2014
Czarne, BP

29.05.2014
Trzeciewnica, Centrum Ekologiczo-Kulturalne

29.05.2014
Sępólno Krajeńskie, BP

28.05.2014
Brodnica, MiPBP

28.05.2014
Strzygi, SP

27.05.2014
Ryjewo, GBP

25.05.2014
Warszawa, Muzeum Literatury

23.05.2014
Warszawa, Szkoła Mentis, ul. Piwoniowa

21.05.2014
Sosnowiec, MBP, filia nr 10 (Kazimierz Górniczy)

21.05.2014
Sosnowiec, MBP, filia nr 10

19.05.2014
Międzyborów, Zespól Szkol Publicznych

19.05.2014
Boża Wola k. Baranowa, Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego

16.05.2014
Korzenna, Centrum Kulturalne

16.05.2014
Barcice, BP

15.05.2014
Łącko, SP

15.05.2014
Stary Sącz, SP

14.05.2014
Kraków, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. E. Karłowicza

13.05.2014
Bieruń, MBP nr 2

13.05.2014
Bieruń, MBP nr 1

12.05.2014
Dąbie, SP

12.05.2014
Tąpkowice, Biblioteka i Ośrodek Kultury

09.05.2014
Kowal, MBP

09.05.2014
Stare Proboszczewice, SP

08.05.2014
Płock, Książnica Płocka, filia nr 3

08.05.2014
Płock, Książnica Płocka, filia nr 13

7.05.2014
Dębe Wielkie, GBP

25.04.2014
Kielce, Biblioteka Wojewódzka

25.04.2014
Połaniec, MGBP

24.04.2014
Mostki, SP

24.04.2014
Busko Zdrój, MGBP

23.04.2014
Baćkowice, GBP

23.04.2014
Ożarów, BPMiG

15.04.2014
Mysiadło, SP

11.04.2014
Józefów k. Legionowa, SP

08.04.2014
Syców, SP 1

07.04.2014
Kleszczów, GBP

03.04.2014
Radom, MBP, filia nr 16

03.04.2014
Radom, MBP, filia nr 2

28 i 29.03.2014
Wiedeń, Szkoła przy ambasadzie RP

27.03.2014
Brzesko, PiMBP

26.03.2014
Bielcza, BP

26.03.2014
Borzęcin, GBP

25.03.2014
Podłęże, BP

25.03.2014
Niepołomice, BP

16.03.2014
Warszawa, Hulakula

15.03.2014
Warszawa, Hulakula

28.02.2014
Poznań, Dom Kultury „Bajka”

27.02.2014
Luboń, BP

12.02.2014
Warszawa, biblioteka dla dzieci przy ul. Wasilkowskiego

12.12.2013
Żelechów, MGBP

06.12.2013
Warszawa, biblioteka na ul. Radosnej

28.11.2013
Warszawa, SP 227

21.11.2013
Dolna Łomna, Polska Szkoła Podstawowa

21.11.2013
Trzyniec VI, Polska Szkoła Podstawowa

20.11.2013
Mosty koło Jabłonkowa, biblioteka

20.11.2013
Błędowice – Cierlicko, Polska Szkoła Podstawowa

20.11.2013
Olbrachcice – Stonawa, Polska Szkoła Podstawowa

19.11.2013
Strumień, MBP

19.11.2013
Kęty, GBP

15.11.2013
Czechowice-Dziedzice, MBP

15.11.2013
Katowice, Biblioteka Śląska

14.11.2013
Kłodzko, PiMBP, filia na ul. Okrzei

13.11.2013
Korfantów, BP

13.11.2013
Głuchołazy, MiGBP

12.11.2013
Otmuchów, BP

12.11.2013
Nysa, MiGBP

25.10.2013
Mokrzyska, filia biblioteczna

25.10.2013
Wierzchosławice, GBP

24.10.2013
Kraśnik, MBP, filia nr 1

24.10.2013
Kraśnik, MBP, filia nr 2

24.10.2013
Kraśnik, MBP, Biblioteka Główna

23.10.2013
Hrubieszów, MBP

23.10.2013
Piaski, MBP

22.10.2013
Tarnawatka, SP

22.10.2013
Tomaszów Lubelski, MBP

17.10.2013
Stare Miasto

17.10.2013
Ślesin, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin

16.10.2013
Żnin, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

15.10.2013
Lubin, MBP, filia nr 5

15.10.2013
Lubin, MBP, filia na ul. Odrodzenia

10.10.2013
Łódź, Dom Kultury 502

08.10.2013
Ryki, MGBP

08.10.2013
Kłoczew, Gminny Ośrodek Kultury

05.10.2013
Hull, Anglia, Polska Sobotnia Szkoła przy St Mary's College

03.10.2013
Wrocław, MBP, filia nr 29

03.10.2013
Wrocław, MBP, filia nr 42

25.09.2013
Derry, Irlandia, Polish Abroad Saturday School

13.09.2013
Gdańsk, Biblioteka Główna

13.09.2013
Cieplewo, BP

13.09.2013
Tczew, MBP

12.09.2013
Rumia, BP

12.09.2013
Sychowo, SP

12.09.2013
Żukowo, BP

14.06.2013
Płock, Książnica Płocka, filia nr 3

14.06.2013
Płock, Książnica Płocka, Chotomek

13.06.2013
Płock, Książnica Płocka, Chotomek

13.06.2013
Rogozino, BP

13.06.2013
Płock, Książnica Płocka, filia nr 5

10.06.2013
Celestynów, SP

07.06.2013
Radzyń Podlaski, BP

07.06.2013
Ostrówek, SP

06.06.2013
Stojeszyn Pierwszy, BP

06.06.2013
Świdnik, MPBP, filia nr 4

06.06.2013
Świdnik, MPBP

05.06.2013
Biłgoraj, MiPBP, filia nr 1

05.06.2013
Dąbrowica, BP

05.06.2013
Biszcza, GOK GBP

05.06.2013
Tarnogród, MBP

04.06.2013
Jasło, MBP

03.06.2013
Zapałów, ZS

29.05.2013
Brenna, SP

29.05.2013
Skoczów, BP

28.05.2013
Gołcza, Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury

27.05.2013
Tarnowskie Góry, MBP

26.05.2013
Warszawa, Muzeum Literatury

24.05.2013
Objazda, Zespół Szkół Samorządowych

24.05.2013
Słupsk, SP 4

24.05.2013
Kończewo, SP

23.05.2013
Słupsk, SP 5

23.05.2013
Smołdzino, SP

22.05.2013
Włynkówko, SP

22.05.2013
Warcino, SP

21.05.2013
Słupsk, Przedszkole Miejskie nr 4

21.05.2013
Sycewice, SP

20.05.2013
Siemianice, SP

20.05.2013
Słupsk, oddział chirurgii dziecięcej

20.05.2013
Słupsk, Przedszkole Miejskie nr 25

17.05.2013
Smardzewice, Zespół Szkolno-Przedszkolny

16.05.2013
Rudołtowice, SP 8

15.05.2013
Rybnik, Szkoła Podstawowa nr 2

15.05.2013
Rybnik, Szkoła Podstawaowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34

14.05.2013
Rybnik, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4

14.05.2013
Rybnik, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11

13.05.2013
Dąbrowa Górnicza, Biblioteka Główna

13.05.2013
Dąbrowa Górnicza, MBP, filia nr 7

12.05.2013
Dąbrowa Górnicza, rajd Odjazdowy Bibliotekarz

09-10.05.2013
Września, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy

08.05.2013
Łęczyca, Dom Kultury

07.05.2013
Raszyn, GBP

06.05.2013
Warszawa, Urząd Gminy Targówek

29.04.2013
Warszawa, szkoła Argonaut

26.04.2013
Puławy, BM, filia nr 3

26.04.2013
Puławy, BM, filia nr 2

23.04.2013
Cork, Irlandia, Biblioteka Publiczna

19.04.2013
Warszawa, Zespół Szkół nr 16 STO

17.04.2013
Chwarstnica, Biblioteka Publiczna

16.04.2013
Police, SP 3

15.04.2013
Międzyzdroje, MBP

12.04.2013
Warszawa, Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego na Powstańców Śląskich

11.04.2013
Chojnów, MBP

10.04.2013
Legnica, Legnicka Biblioteka Publiczna

10.04.2013
Budziwojów, GBP

09.04.2013
Bolesławiec, MBP

09.04.2013
Głogów, Przedszkole w Serbach

08.04.2013
Zgorzelec, MBP

05.12.2012
Poznań, Osiedlowy Dom Kultury Bajka

04.12.2012
Jaraczewo, BP

03.12.2012
Poznań, Zespół Szkół Specjalnych nr 101

03.12.2012
Kórnik, BP

26.11.2012
Warszawa, SP 344

19.11.2012
Warszawa, konferencja DKK

16.11.2012
Mała Wieś, SP

15.11.2012
Płock, Książnica Płocka, filia nr 10

15.11.2012
Płock, Książnica Płocka, filia nr 12

14.11.2012
Rotmanka, Zespół Szkół im. K.Wojtyły

14.11.2012
Kwidzyn, MPBP

13.11.2012
Łążyn, SP

13.11.2012
Toruń, SP 10

12.11.2012
Grodzisk Mazowiecki, SP 2

05.11.2012
Warszawa, Biblioteka dla dzieci i młodzieży nr 22 dzielnicy Włochy

30.10.2012
Poddębice, MGBP

30.10.2012
Niechanowo, BP

29.10.2012
Stara Wieś, SP

26.10.2012
Brzesko, PMBP

26.10.2012
Żabno, MGBP

25.10.2012
Kraków, Nowohucka Biblioteka Publiczna, filia nr 8

24.10.2012
Zabrze, Szpital Kliniczny nr 1

24.10.2012
Pawłowice, GBP

23.10.2012
Dąbrowa Górnicza, MBP

11.10.2012
Dopiewo, GBP

10.10.2012
Poznań, Osiedlowy Dom Kultury „Bajka”

10.10.2012
Tarnowo Podgórne, GBP

09.10.2012
Poznań, SSP 1

08.10.2012
Kołobrzeg, Biblioteka Młodzieżowa

25.09.2012
Brudzew, GBP

25.09.2012
Władysławów, GBP

24.09.2012
Rychwał, MGBP

24.09.2012
Stare Miasto, Biblioteka Publiczna

24.09.2012
Paprotnia, SP

02.06.2012
Cieszyn, Biblioteka Miejska

01.06.2012
Pszczyna, MPBP

31.05.2012
Jasło, MBP

31.05.2012
Cieklin, filia GBP

30.05.2012
Jodłowa, BP

30.05.2012
Bobrowa, filia GBP

29.05.2012
Lublin, Laboratorium Edukacji i Animacji Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN"

25.05.2012
Wrocław, MBP

24.05.2012
Kąty Wrocławskie, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

24.05.2012
Sobótka, SP

23.05.2012
Naramice, SP

22.05.2012
Radzymin, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin

17.05.2012
Lidzbark Warmiński, Biblioteka dla dzieci i młodzieży MBP

17.05.2012
Bartoszyce, MBP - Oddział dla Dzieci i Młodzieży

16.05.2012
Lelis, GBP

15.05.2012
Warszawa, Biblioteka Pedagogiczna na Gocławskiej

14.05.2012
Legionowo, SP 7

11.05.2012
Psary, GBP

11.05.2012
Sosnowiec, MBP, filia nr 19

10.05.2012
Mikołów, MBP

10.05.2012
Imielin, Biblioteka Miejska

09.05.2012
Będzin, MPBP

09.05.2012
Tychy, SP 11

09.05.2012
Dąbrowa Górnicza, MBP

08.05.2012
Siemianowice, MBP

08.05.2012
Rybnik, PMBP

07.05.2012
Mysłowice, MBP

07.05.2012
Lędziny, MBP

27.04.2012
Grodzisk Mazowiecki, SP 2

26.04.2012
Głowno, MBP

22-24.04.2012
Opole, MBP

23.04.2012
Grodków, MiGBP

22.04.2012
Nysa, MiGBP

21.04.2012
Płock, Książnica Płocka, Chotomek

20.04.2012
Zwoleń, SP

17.04.2012
Warszawa, Dom Kultury Praga

16.04.2012
Zambski Kościelne, SP

16.04.2012
Pułtusk, BP

28.03.2012
Bydgoszcz, Filia dla Dzieci i Młodzieży nr 13

28.03.2012
Sępólno Krajeńskie, BP

16-17.03.2012
Wrocław, Ośrodek Działań Twórczych "ŚWIATOWID", Piernikowa Chata

15.03.2012
Bojadła, GBP

15.03.2012
Słone, SP

14.03.2012
Gostyń, BPMG

01.03.2012
Siedlce, Przedszkole nr 17

09.02.2012
Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego

03.02.2012
Piekoszów, BCK

11.01.2012
Warszawa, SP 110

10.01.2012
Warszawa, Wawer

13.12.2011
Warszawa, szkoła STO, ul. Dziatwy

12.12.2011
Cegłów, GBP

07-09.12.2011
Gdańsk i okolice

06.12.2011
Nidzica, MGBP

05.12.2011
Warszawa, wypożyczalnia nr 67

01.12.2011
Środa Śląska, BP, dział dziecięcy

30.11.2011
Wierzbica Górna, SP

29.11.2011
Oświęcim, MBP

28.11.2011
Warszawa, Praga Pd

25.11.2011
Radzanów

17.11.2011
Warszawa, Praga Pd

10.11.2011
Murowana Goślina, BPMiG

09.11.2011
Mieścisko, SP

08.11.2011
Warszawa, Praga Pd

28.10.2011
Warszawa, SP 231

27.10.2011
Warszawa, Targówek

14-26.10.2011
Nowy Jork i okolice

10.10.2011
Ząbki, MBP

06.10.2011
Warszawa, Praga Pd

05.10.2011
Warszawa, Praga Pd

03.10.2011
Warszawa, Targówek

29.09.2011
Warszawa, Praga Pd

28.09.2011
Wieluń, MGBP

27.09.2011
Jarocin, BPMG, filia nr 3

27.09.2011
Jarocin, BPMG, filia w Wilkowyi

26.09.2011
Śrem, SP 4

26.09.2011
Śrem, SP 6

16.09.2011
Wołomin, MBP

15.09.2011
Warszawa, Praga Pd

06.09.2011
Pomiechówek

15.06.2011
Inowrocław, MBP

14.06.2011
Golub Dobrzyń, MBP

14.06.2011
Lipno, MCK

13.06.2011
Toruń, Książnica Kopernikańska, filia nr 8

10.06.2011
Czarna, BP

10.06.2011
Łańcut, BP

10.06.2011
Rzeszów, BP

09.06.2011
Stalowa Wola, BP

09.06.2011
Tarnobrzeg, BP

06.06.2011
Warszawa, szkoła STO, ul. Dziatwy

02.06.2011
Zgorzelec, SP 3

02.06.2011
Jelenia Góra, Książnica Karkonoska

02.06.2011
Wleń, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy

01.06.2011
Wojcieszów, MBP

01.06.2011
Świerzawa, Zespół Szkolno-Przeszkolny

30.05.2011
Supraśl, BP

30.05.2011
Wasilków, BP

30.05.2011
Dobrzyniewo, SP

28.05.2011
Warszawa, Księgarnia Stentor

27.05.2011
Ełk, MBP

26.05.2011
Mikołajki, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy

25.05.2011
Grajewo, MBP

24.05.2011
Lubartów, MBP

24.05.2011
Jeziorzany, GBP

23.05.2011
Lgota Wielka, GBP

23.05.2011
Gidle, GBP

20.05.2011
Główczyce, Zespół Szkolno-Przedszkolny

20.05.2011
Słupsk, SOSW

19.05.2011
Lębork, MBP

19.05.2011
Łęczyce, SP

19.05.2011
Wicko, SP

18.05.2011
Słupsku, MODM

18.05.2011
Słupsk, SP

18.05.2011
Damnica, SP

18.05.2011
Warcino, SP

17.05.2011
Słupsk, SP 3

17.05.2011
Ustka, MBP

17.05.2011
Słonowice, SP

16.05.2011
Słupsk, MBP, filia nr 7

16.05.2011
Objazda, Zespół Szkół

13.05.2011
Stojadła, Biblioteka Publiczna Gminy Mińsk Mazowiecki z/s w Stojadłach

12.05.2011
Rudzienko, SP

12.05.2011
Kołbiel, GBP

11.05.2011
Radzymin, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin

10.05.2011
Płock, Książnica Płocka

09.05.2011
Czosnów, BP

06.05.2011
Grodzisk Mazowiecki, SP 2

05.05.2011
Rząśnik, GBP

05.05.2011
Somianka, GBP

29.04.2011
Stare Miasto, BP

28.04.2011
Warszawa, przedszkole na Trockiej

12.04.2011
Niedomice, filia biblioteczna

12.04.2011
Otfinów, filia biblioteczna

11.04.2011
Wadowice, Biblioteka Publiczna

11.04.2011
Miechów, PiMBP

04.04.2011
Łódź, BP filia na Jurczyńskiego

01.04.2011
Jastrzębie Zdrój, Noc z Andersenem w BP

01.04.2011
Żory, MDK

11.03.2011
Warszawa, Biblioteka nr 19 na Litewskiej

10.03.2011
Drobnin, SP

10.03.2011
Lasocin, SP

09.03.2011
Leszno, Galeria „Lochy”

09.03.2011
Leszno, SP

09.03.2011
Lubin, BP

08.03.2011
Bolesławiec, MBP

08.03.2011
Stary Węgliniec, BP

07.03.2011
Szprotawa, BP

07.03.2011
Długie, BP

07.03.2011
Zielona Góra, WiMBP

03.02.2011
Warszawa, szkoła STO, ul. Dziatwy

09.12.2010
Siedlce, Biblioteka Pedagogiczna

07.12.2010
Toruń, Książnika Kopernikańska, filia nr 6

07.12.2010
Toruń, Książnika Kopernikańska, filia nr 3

03.12.2010
Bielawa, SP 10

25.11.2010
Bukowiec, Polska Szkoła Podstawowa

25.11.2010
Nawsie, Polska Szkoła Podstawowa

24.11.2010
Ropica, Polska Szkoła Podstawowa

24.11.2010
Karwina, Polska Szkoła Podstawowa

24.11.2010
Sucha Górna, Polska Szkoła Podstawowa

22.11.2010
Kwidzyn, GBP Mareza

17.11.2010
Siedlec, GBP

16.11.2010
Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego

16.11.2010
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XLVIII

15.11.2010
Warszawa, SP 303

10.11.2010
Radzanów, GBP

09.11.2010
Siedlce, SP 7

05.11.2010
Bobrowniki Wielkie, filia MGBP

04.11.2010
Jaworzno, MBP

25.10.2010
Białystok, SP 32

25.10.2010
Zabłudów, Zespół Szkolno-Przedszkolny

21.10.2010
Człuchów, MBP

20.10.2010
Polanów, BPMiG

20.10.2010
Sianów, BPMiG

20.10.2010
Koszalin, Koszalińska Biblioteka Publiczna, filia nr 15

19.10.2010
Manowo, GBP

19.10.2010
Świeszyno, GBP

19.10.2010
Koszalin, Koszalińska Biblioteka Publiczna

18.10.2010
Biesiekierz, GBP

18.10.2010
Będzino, GBP

18.10.2010
Koszalin, Koszalińska Biblioteka Publiczna, filia nr 9

07.10.2010
Częstochowa, Biblioteka Publiczna, Oddział dla Dzieci i Młodzieży

07.10.2010
Wieruszów, MGBP

05-06.10.2010
Zielona Góra i okolice

04.10.2010
Koło, PiMGP

29.09.2010
Łódź, Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie

21.09.2010
Świebodzin, BP

21.09.2010
Zielona Góra, WiMBP, filia nr 2

20.09.2010
Jasień, BPMiG

20.09.2010
Lubsko, BPMiG

15.09.2010
Kraśnik, BP, filia nr 1

15.09.2010
Kraśnik, BP, Oddział Dziecięco-Młodzieżowy

22.06.2010
Warszawa, Biblioteka dla dzieci i młodzieży nr 55

20.06.2010
Warszawa, Mironalia

15.06.2010
Borowie, GBP

12.06.2010
Płock, Dni Historii Płocka

11.06.2010
Łysomice, GBP

11.06.2010
Toruń, Książnica Kopernikańska, filia nr 11

10.06.2010
Chełmno, MBP

10.06.2010
Stolno, Urząd Gminy

09.06.2010
Ciechanowiec, SP

09.06.2010
Czyżew, GBP

09.06.2010
Wysokie Mazowieckie, Miejski Ośrodek Kultury

02.06.2010
Kleczew, MGBP

02.06.2010
Budzisław Kościelny, filia MGBP

01.06.2010
Gorzów Wielkopolski, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, filia nr 1

31.05.2010
Międzyrzecz, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy

31.05.2010
Krzeszyce, GBP

28.05.2010
Głogów, MBP, filia nr 3

28.05.2010
Gryfów Śląski, SP

27.05.2010
Świeradów - Zdrój, SP

27.05.2010
Mirsk, Klub Środowiskowy

27.05.2010
Lubomierz, Klub „Postulat”

26.05.2010
Bełchatów, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

26.05.2010
Kleszczów, Gminna Biblioteka Publiczna

24.05.2010
Sierakowice Prawe, filia GBP

24.05.2010
Mokra Prawa, filia GBP

21.05.2010
Grodzisk Mazowiecki, BP

20.05.2010
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci nr 24

19.05.2010
Piła, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna

19.05.2010
Choszczno, MBP

18.05.2010
Trzcińsko Zdrój, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna

18.05.2010
Gryfino, BP

17.05.2010
Kołobrzeg, MBP

17.05.2010
Trzebiatów, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy

14.05.2010
Gliwice, SP 7

13.05.2010
Jastrzębie Zdrój, MBP

12.05.2010
Chełm Śląski, GBP

12.05.2010
Imielin, Biblioteka Miejska

11.05.2010
Kęty, Zespoł Szkolno - Gimnazjalny nr 1

11.05.2010
Oświęcim, MBP

10.05.2010
Nowy Sącz, Sądecka Biblioteka Publiczna, Oddział dla Dzieci

10.05.2010
Bochnia, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, filia nr 4

06-07.05.2010
Działdowo i okolice

04.05.2010
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 68, ul. Skarżyńskiego

28.04.2010
Baby, SP

26.04.2010
Puławy, Biblioteka Miejska

23.04.2010
Bielsko Biała, Książnica Beskidzka

22.04.2010
Warszawa, BP Targówek, ul. Suwalska

22.04.2010
Warszawa, BP Targówek, ul. Krasnobrodzka

21.04.2010
Warszawa, BP Targówek, ul. Rembielińska

21.04.2010
Warszawa, BP Targówek, ul. Kuflewska

21.04.2010
Warszawa, BP Targówek, ul. Skargi

13.04.2010
Warszawa, SP 222

15.03.2010
Głowno, SP

04.03.2010
Łazy, BPMiG

04.03.2010
Zawiercie, MBP

23.02.2010
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 1, ul. Wilcza

13.01.2010
Warszawa, przedszkole nr 106

04.01.2010
Katowice, MBP, filia nr 3

11.12.2009
Warszawa-Wesoła, Biblioteka SP w Zielonej

11.12.2009
Warszawa, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wesoła

08.12.2009
Mieścisko, GBP

08.12.2009
Wągrowiec, MBP

04.12.2009
Warszawa, Przedszkole 237

30.11.2009
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci ul. Pancera

27.11.2009
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci ul. Antalla

26.11.2009
Płock, Książnica Płocka

26.11.2009
Płock, Książnica Płocka, Chotomek

25.11.2009
Płock, Książnica Płocka, filia nr 7

25.11.2009
Płock, Książnica Płocka, filia nr 13

23.11.2009
Warszawa, SP 225

20.11.2009
Lublin, MBP, filia nr 22

20.11.2009
Lublin, MBP, filia nr 31

19.11.2009
Niemce, SP

18.11.2009
Stargard Szczeciński, Księgarnia Atena

18.11.2009
Kalisz Pomorski, BP

17.11.2009
Choszczno, MBP

17.11.2009
Barlinek, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy

16.11.2009
Dębno, Biblioteka Miasta i Gminy

16.11.2009
Chojna, Centrum Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna

06.11.2009
Niepołomice, SP

30.10.2009
Kętrzyn, MBP

29.10.2009
Pisz, MGBP

29.10.2009
Lipsk, SP

28.10.2009
Sokoły, Biblioteka SP

27.10.2009
Stromiec, GBP

27.10.2009
Wyśmierzyce, MGBP

22.10.2009
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 13, ul. Staszica

07.10.2009
Tarnowo Podgórne, GBP

07.10.2009
Gaj, SP

06.10.2009
Pamiątkowo, SP

06.10.2009
Kaźmierz, GBP

25.09.2009
Lipki, BP

25.09.2009
Olszanka, SP

24.09.2009
Nowaki, SP

24.09.2009
Jasienica, SP

23.09.2009
Zębowice, GBP

23.09.2009
Komprachcice, GBP

22.09.2009
Niemodlin, MiGBP

22.09.2009
Tułowicach, SP

21.09.2009
Izbicko, GBP

21.09.2009
Ozimek, MiGBP

11.09.2009
Rumia, BP

11.09.2009
Puck, BP

11.09.2009
Hel, BP

10.09.2009
Pączewo, SP

10.09.2009
Wielkie Walichnowy, SP

10.09.2009
Malbork, GBP

09.06.2009
Warszawa, Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży "Nautilus" ul. Pancera

04.06.2009
Wyszków, MGBP

03.06.2009
Nowa Ruda, MBP, filia nr 4, Słupiec

03.06.2009
Nowa Ruda, MBP

02.06.2009
Stronie Śląskie, BP

02.06.2009
Złoty Stok, BP

01.06.2009
Ząbkowice Śląskie, BP

01.06.2009
Kamieniec Ząbkowicki, GBP

01.06.2009
Srebrna Góra, Dom Kultury

29.05.2009
Jedlicze, GBP

29.05.2009
Krosno, Krośnieńska Biblioteka Publiczna

28.05.2009
Faściszowa, SP

28.05.2009
Zakliczyn, BP

27.05.2009
Kłaj, GBP

26.05.2009
Nisko, SP

22.05.2009
Łomża, MBP Oddział dla Dzieci, ul. 3 Maja

22.05.2009
Szumowo, BP

21.05.2009
Bronowo, filia biblioteczna

21.05.2009
Miastkowo, GB

21.05.2009
Nowogród, BPMiG

19.05.2009
Pińczów, MiGBP

19.05.2009
Kije, GBP

18.05.2009
Sitkówka-Nowiny, GBP

18.05.2009
Kielce, WBP

15.05.2009
Bydgoszcz, WiMBP, filia nr 10 dla dzieci i młodzieży

15.05.2009
Bydgoszcz, WiMBP, filia nr 15 dla dzieci i młodzieży

1405.2009
Nowa Wieś, BP

14.05.2009
Jaksice, GBP

13.05.2009
Lubraniec, BP

13.05.2009
Brześć Kujawski, SP 1

12.05.2009
Sieradz, Biblioteka Pedagogiczna

12.05.2009
Łódź

11.05.2009
Stare Miasto, BP

11.05.2009
Przyjma, SP

08.05.2009
Krokowa, GBP

08.05.2009
Bolszewo, BP

08.05.2009
Nowy Dwór Wejherowski, BP

07.05.2009
Szymbark, BP

07.05.2009
Stężyca, BP

07.05.2009
Chmielno, BP

06.05.2009
Węsiory, BP

06.05.2009
Sulęczyno, BP

06.05.2009
Sierakowice, BP

05.05.2009
Gliwice, MBP

04.05.2009
Miedźna, SP

04.05.2009
Brzeszcze, BP

29.04.2009
Wojtkowice Kościelne, BP

29.04.2009
Tąpkowice, BP

28.04.2009
Hecznarowice

28.04.2009
Szczyrk, BP

28.04.2009
Kozy, BP

24.04.2009
Polkowice, MiGBP Dział Dziecięco-Młodzieżowy

23.04.2009
Głogów i okolice

22.04.2009
Baszków k. Zdun, filia biblioteczna

21.04.2009
Kępno, Biblioteka Samorządowa

20.04.2009
Szczerców, Biblioteka Gminy

17.04.2009
Tłuszcz, BP

16.04.2009
Warszawa, SP 275

15.04.2009
Krasnosielc, Biblioteka Samorządowa

06.04.2009
Rzeczniów, GiPBP

06.04.2009
Iłża, MGBP

01.04.2009
Warszawa, Przedszkole 412

27.03.2009
Grójec, MGBP

25.03.2009
Radom, MBP przy ul. Piłsudskiego

25.03.2009
Wierzbica, GBP

02.03.2009
Izabelin, GBP

16.12.2008
Warszawa, filia nr 1 Stara Miłosna

12.12.2008
Strzelce Opolskie, MiGBP

12.12.2008
Turawa, GBP

11.12.2008
Długomiłowice, filia biblioteczna

11.12.2008
Prószków, MiGBP

10.12.2008
Kopice, filia biblioteczna

10.12.2008
Nysa, MiGBP

10.12.2008
Pakosławice, GBP

09.12.2008
Kluczbork, MiGBP

09.12.2008
Wołczyn, MiGBP

08.12.2008
Nakło k. Tarnowa Opolskiego, filia biblioteczna

08.12.2008
Tarnów Opolski, GBP

05.12.2008
Wola Rębkowska, SP

05.12.2008
Miastków Kościelny, GBP

04.12.2008
Pomiechówek, Gminne Przedszkole

03.11.2008
Piła, Pilski Dom Kultury, Bractwo Dobrej Książki

28.11.2008
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Mlodziezy nr 54, ul. Ludowa

27.11.2008
Warszawa, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wesoła

26.11.2008
Gdańsk, WiMBP, filia nr 2 (Gdańsk-Oliwa)

26.11.2008
Gdańsk, WiMBP, filia nr 16 (Gdańsk-Brzeźno)

25.11.2008
Szemud, BP

25.11.2008
Hel, BP

24.11.2008
Gdańsk, szpital Akademii Medycznej

24.11.2008
Gdańsk, WiMBP, filia nr 62 (Gdańsk-Niedźwiednik)

24.11.2008
Gdańsk, WiMBP, filia nr 26 (Gdańsk- Żabianka)

24.11.2008
Gdańsk, WiMBP, filia nr 11 (Gdańsk Przymorze)

19.11.2008
Leszno, MBP

19.11.2008
Krośnice, Gminny Zespol Kultury i Bibliotek

19.11.2008
Milicz, BP

18.11.2008
Odolanów, BP

14.11.2008
Krasocin, Urząd Gminy

13.11.2008
Radomsko, MBP

06.11.2008
Zielona Góra, WiMBP, filia nr 9

06.11.2008
Zielona Góra, WiMBP, filia nr 8

06.11.2008
Kożuchów, BP

05.11.2008
Przewóz, BP

05.11.2008
Bieniów, BP

05.11.2008
Nowogród Bobrzański, BP

04.11.2008
Warszawa, Oddział Dziecięcy Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer na Trawiastej

27.10.2008
Szymanów, SP

21.10.2008
Kraków, WBP na Rajskiej

20.10.2008
Kraków, Szkola Podstawowa nr 159 Siostr Urszulanek

16.10.2008
Oświęcim, MBP

10.10.2008
Bolesław, GBP

10.10.2008
Bukowno, MBP

09.10.2008
Sędziszów, BP

04.10.2008
Michałowice, SP

04.10.2008
Komorów, SP

24.09.2008
Trzcianka, BP

19.09.2008
Wrocław, MBP na Sztabowej

19.09.2008
Wrocław, MBP, filia na bulwarze Ikara

19.09.2008
Wrocław, MBP, filia na Chociebuskiej

18.09.2008
Trzcinica k. Kępna, GBP

17.09.2008
Ligota Książęca, SP

17.09.2008
Kamienna, SP

17.09.2008
Namysłów, BP

10.09.2008
Mielec, MBP

08.09.2008
Czerwone k. Kolna, GBP

13.06.2008
Toruń, Książnica Kopernikańska, filia nr 9

13.06.2008
Toruń, Książnica Kopernikańska, filia nr 14

12.06.2008
Ciechocin, SP

12.06.2008
Golub-Dobrzyń, zamek

11.06.2008
Biała Podlaska, MBP, Oddział dla Dzieci

11.06.2008
Biała Podlaska, MBP, filia nr 3

11.06.2008
Biała Podlaska, MBP, filia nr 6

10.06.2008
Dobroszyce, BP

10.06.2008
Twardogóra, BP

10.06.2008
Syców, BP

09.06.2008
Oleśnica, Biblioteka POD SOWĄ

09.06.2008
Oleśnica, Biblioteka POD PEGAZEM

06.06.2008
Chrzanowice, SP

06.06.2008
Gomunice, SP

06.06.2008
Kamieńsk, MBP

05.06.2008
Kutno, MPBP, Odział dla Dzieci i Młodzieży

04.06.2008
Zagnańsk, BP

04.06.2008
Jędrzejów, BP

03.06.2008
Włocławek, MBP, filia nr 6

03.06.2008
Stare Miasto, SP

02.06.2008
Lwówek, BP

01.06.2008
Nowy Tomyśl, BP

30.05.2008
Barcin, BP

30.05.2008
Rogowo, GBP

29.05.2008
Żnin, MiPBP

28.05.2008
Zabierzów Bocheński

28.05.2008
Wola Batorska

26.05.2008
Magnuszew, GBP

21.05.2008
Warszawa, ZS 43

20.05.2008
Częstochowa, Miejska Galeria Sztuki

19.05.2008
Warszawa, SP 10

16.05.2008
Piaseczno, BP, filia Piaseczno – Osiedle

16.05.2008
Piaseczno, BP, Oddział Dziecięcy

15.05.2008
Stryków, BP

15.05.2008
Łódź, SP 142

14.05.2008
Łódź, SP 172

14.05.2008
Łódź, MBP, filia nr 1

14.05.2008
Leźnica Wielka, Biblioteka Oświatowa Klubu Garnizonowego

13.05.2008
Opole, MBP, filia nr 4

13.05.2008
Opole, MBP, filia nr 17

12.05.2008
Jarnołtówek, filia biblioteczna

12.05.2008
Głuchołazy, MiGBP, Oddział dla Dzieci

12.05.2008
Głuchołazy, Przedszkole Publiczne

09.05.2008
Czarna Białostocka, MBP

09.05.2008
Choroszcz, MBP

09.05.2008
Klepacze, filia biblioteczna

09.05.2008
Białystok, Książnica Podlaska, filia nr 15

08.05.2008
Zabłudów, MBP

08.05.2008
Gródek, MBP

08.05.2008
Michałów, GBP

07.05.2008
Warszawa, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów

06.05.2008
Lędziny, BP

06.05.2008
Wodzisław Śląski, MiPBP

05.05.2008
Pawłowice, GBP

05.05.2008
Pawłowice Śląskie, SP 1

25.04.2008
Staroźreby, SP

25.04.2008
Płock, Książnica Płocka, Chotomek

24.04.2008
Płock, Książnica Płocka, Filia nr 10

24.04.2008
Płock, Książnica Płocka, Filia nr 3

23.04.2008
Dynów, BP

23.04.2008
Rzeszów, WiMBP

22.04.2008
Bochnia, PiMBP, filia nr 1

18.04.2008
Kędzierzyn-Koźle, MBP, filia nr 5

18.04.2008
Kędzierzyn-Koźle, SP 16

16.11.2007
Warszawa, SP 11

11.05.2007
Kunów, BP

11.05.2007
Ostrowiec Świętokrzyski, BP

10.05.2007
Toruń, Książnica Kopernikańska, filia nr 12

10.05.2007
Toruń, Książnica Kopernikańska, filia nr 4

09.05.2007
Lubicz Dolny, BP

09.05.2007
Złotoria, BP

08.05.2007
Łódź-Górna, MBP

08.05.2007
Łódź, MBP, filia nr 17

08.05.2007
Łódź, MBP, filia nr 16

24.04.2007
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 36, ul. Redutowa

19.04.2007
Jawor, MBP

19.04.2007
Męcinka, BP

18.04.2007
Legnica, BP

17.04.2007
Tomaszów Mazowiecki, MBP

21.03.2007
Chrzanów, BP

20.03.2007
Niepołomice, BP

14.03.2007
Warszawa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 22, dzielnica Włochy

14.12.2006
Ożarów, BP

27.10.2006
Brzeg Dolny, filia MiGBP

27.10.2006
Wołów, Biblioteka Wołowskiego Ośrodka Kultury

26.10.2006
Radwanice, BP

26.10.2006
Siechnice, BP

26.10.2006
Wrocław, Biblioteka Dolnośląska

17.10.2006
Łódź, Biblioteka Wojewódzka, 15-lecie Guliwera

wiosna 2006
Warszawa, Biblioteka na Meksykańskiej

06.12.2005
Warszawa, Dom Literatów